Najlepsze oferty - Komputerek licznik rowerowy bc 16.16 marki Sigma Oceń produkt:

od 94,90 PLN

oszczędzasz do 20%

  • Producent: Sigma
  • Kategoria: Liczniki rowerowe

Licznik rowerowy Sigma BC 16.16 Przewodowy licznik uwielbianej firmy SIGMA - technika z Niemiec.BC 16.16 STS CAD dostarcza kluczowych danych dla najistotniej wymagających rowerzystów i dojeżdżających do pracy!

Nowa funkcja ETA na bieżąco wskazuje jak daleko znajdujemy się od ustalonego punktu docelowego (np. Praca, szkoła, itp.).STS - ten pozbawiony zakłóceń cyfrowo kodowany system transmisji jest używany do przesyłu danych od czujników szybkości, kadencji, a choćby tętna.

Funkcja oszczędzania paliwa ukazuje ile litrów paliwa można zaoszczędzić wybierając rower, zamiast samochód.Korzystając z technice NFC i bezpłatnej aplikacji SIGMA LINK, BC 16.16 może komunikować się z smartfonami Android w celu programowania i pobierania informacji z jazdy.Wodoodporny zgodnie z normą IPX7 - zezwala na zanurzenie w wodzie do 30 minut na głębokość do 1 metra.

Pierwsza klasa wodoszczelności "podwodnej". Podświetlany wyświetlacz prezentuje czytelne wyniki na trzech stopniach, które są widziane pod wieloma kątami. Górny, a zarazem największy wynik demonstruje aktualną prędkość, kolejny poziom to pełny napis funkcji w języku polskim, a także poniżej kolejne osiągi.

Łatwe przełączanie funkcji za pomocą dwóch przycisków znajdujących się na górze i dole licznika.Licznik ma pomiar temperatury otoczenia dzięki wbudowanemu termometrowi.Możliwości, jakie ma licznik BC 16.16 zezwalają na całkowitą kontrolę swoich wyników jak i realną realizację zamierzonych celów.

Zasilany baterią CR2032, która znajduje się w pakiecie.Możliwość użytkowania na dwóch rowerach.dostępny w dodatku w wersji bezprzewodowej STS i podwójnej bezprzewodowej wersji STS CAD (prędkość i kadencja bezprzewodowa).FUNKCJE OGÓLNEDwunastomiesięczne statystyki7 języków, w tym także język polskiChip pamięci zezwalający nie utracić wartości całkowitych i ustawieńPodświetlenieWskaźnik zużycia bateriiMożliwość ustawienia kontrastuKomunikacja przez stację dokującąTOPLINE 2016Możliwosć przesyłania ustawień przez DATA CENTERMożliwosć przesyłania ustawień poprzez LINK AppFunkcja oszczędzania energiiPołączenie z LINK APP poprzez protokół NFC (tylko Android)Programowalna wielkości koła poprzez podanie wymiaruMożliwość ustawienia interwału serwisu poprzez UFSBMontaż bez wykorzystania narzędziKompatybilny z UFSB 2016Wodoodporny zgodnie z normą IPX7 FUNKCJE ROWEROWEAktualna szybkośćAutomatyczny start/stopŚrednia prędkośćZegarek (12/24h)Porównanie aktualnej prędkości ze średniąDystans wycieczkiDzienna oszczędność paliwaOdległość do punktu przeznaczenia (tylko z aplikacją Link app)Czas do punktu przeznaczenia (tylko z aplikacją Link app)prędkość maksymalnaCzas wycieczki/treninguTemperaturaCałkowity dystansCałkowity dystans osobno dla każdego z rowerówCałkowita oszczędność paliwaCałkowity czas treningów Producent: SigmaModel: BC 16.16Seria: Topline 2016Ilość funkcji: 16Przewodowy: takWodoszczelność: tak, zgodnie z normą IPX7Wymiary wyświetlacza: 27 x 37 mmWymiary całkowite: 52 x 38 x 12 mmWaga: 25 g W zestawie: licznik, gniazdo przewodowe z czujnikiem prędkości, magnes na szprychę, 2 oringi (⌀35mm, 45mm), bateria CR2032, instrukcja obsługi Film demonstrujący montaż licznika:https://www.youtube.com/watch?v=2ZR7SGIfCAA

Produkty podobne

Najpopularniejsze produkty w kategorii: Liczniki rowerowe